KD-3

System kontroli dostępu

System wykonany przy zastosowaniu urządzeń firmy Roger. Wariant urządzeń w których czytnik wbudowany jest w kontroler. Pozwala to na obniżenie kosztów oraz na uproszczenie instalacji przy zachowaniu dużej funkcjonalności. Przy tak dużej ilości kart bardzo praktyczne jest podłączenie komputera dzięki czemu można dodać, usunąć użytkowników lub sprawdzić historię zdarzeń. Urządzenie posiada m.in.:

  • rejestrowanie wejść
  • możliwość ustalenia harmonogramów np. Grupa 1 – wejście od 7:00 do 15:00, Kierownictwo: 24h/dobę
  • harmonogramy trybu drzwi pozwalające ustalenie godzin otwarcia drzwi np. na wywiadówkę
  • funkcja przezbrajania: podwójne odczytanie karty pozwala na otworzenie na stałe. Jest to bardzo praktyczne w sytuacji gdy zabezpieczenie wykonanie jest na drzwiach do sekretariatu. Zaczynając pracę Pani sekretarka może otworzyć na cały dzień wejście co jest sygnalizowane zieloną diodą.

Instalację wykonujemy na istniejących już drzwiach. Jesteśmy w stanie wykonać taką instalację na dowolnych drzwiach np. płyta MDF, aluminium, metalowe czy drewniane. Instalacja polega na zamontowaniu w futrynie drzwi elektrozaczepu, który sterowany jest czytnikiem zamontowanym na ścianie obok. Wymieniamy klamkę standardową i montujemy pochwyt lub gałko-klamkę. W wewnątrz pomieszczenia instalujemy zasilacz z akumulatorem o pojemności 1,2 Ah który pozwala na podtrzymanie zasilania przez ok 2 godziny. W przypadku dłuższej przerwie w zasilaniu drzwi można otworzyć kluczem awaryjnym. Instalacja taka sprawdza się idealnie w pokojach nauczycielskich, pojedynczych dowolnych wejść wewnętrznych na terenie szkoły lub firmy. Zarządzanie uprawnieniami wykonywane jest za pomocą karty Master.

Max. ilość kart4000
Hermetyczna obudowa
Rejestrowanie zdarzeń
Zasilanie awaryjne 7 Ah
Zarządzanie komputerem
Kontroler wbudowany w czytnik
interfejs podłączenia do PCUSB
dwustronna kontrola dostępuZa dopłatą
pilot zdalnego otwierania Za dopłatą
przycisk wyjścia ewakuacyjnegoZa dopłatą
czytnik administratora USBZa dopłatą
standard kartUNIQUE lub MIFARE
czas na wykonanie instalacji6 - 8 h
Cena brutto3600 zł
cena netto2926 zł
ZastosowaniePokój nauczycielski
Sekretariat
Kierownik gospodarczy
Toaleta dla personelu
Wejście zew. dla pracowników
Wejście dla uczniów
Wejście do budynku
Klasy lekcyjne

Do pobrania: